Condor

Condor

Agrifac Condor je nejvíce inovativní zemědělský postřikovač na světě. Je efektivní, ekonomický, ergonomický a ekologický. Dokonalý podvozek StabiloPlus tvoří pevný základ, který zajišťuje bezkonkurenční stabilitu

Číst dál...

Condor podvozek WideTrackPlus

Péče o speciální plodiny často vyžaduje specializovaná řešení. Agrifac - to je ta správná volba. Jako specialista má firma Agrifac dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími postřikovými technologiemi. Systém WideTrackPlus je jednou z nich. Díky variabilnímu rozchodu kol od 225 do 300 cm (s plynulou regulací v rozmezí 75 cm), nebo od 245 do 320 cm umožňuje práci s rozchodem 300 cm. 

Číst dál...

Condor ClearancePlus

Condor ClearancePlus

Pěstování vysokých plodin, jako jsou slunečnice, kukuřice, často vyžaduje použití chemického postřiku v pozdějším stadiu růstu. To znamená, že je nutné tyto plodiny postříkat i ve výšce vyšší než 2-3 m.

Číst dál...

Condor MountainMasterPlus

Condor MountainMasterPlus

Condor MountainMasterPlus má podvozek StabiloPlus srovnatelný s Condor ClearancePlus, u kterého světlá výška může být nastavena plynule mezi 130 cm a 200 cm. U Condor MountainMasterPlus lze pomocí nezávislých hydraulických válců ovládat zvlášť výšku každé strany postřikovače, což umožňuje vyrovnávat stroj do horizontální pozice na svazích do maximálního sklonu 20%..

Číst dál...

Condor Endurance

Condor Endurance

Vytrvalost je schopnost udržet vysoké pracovní nasazení po dlouhou dobu. Condor Endurance (v překladu: vytrvalost) má z tohoto důvodu odvozen svůj název. Spolehlivý a vysoce kvalitní samojízdný postřikovač s extrémní odolností a vytrvalostí.

Číst dál...

Condor podvozek StabiloPlus

Condor podvozek StabiloPlus

Stejně jako u předchozího modelu se nový Condor může pochlubit také unikátním podvozkemStabiloPlus. Základ pro tento podvozek byl položen před více než 25 lety. Je to podvozek speciálně vyvinutý pro samojízdné postřikovače, který překonává hladce a bez námahy nerovný terén.

Číst dál...

J rampa

J rampa

Produktivita a kvalita postřiku je stále důležitější vzhledem ke zkracujícímu se intervalu možnosti provést řadu komplexních opatření při péči o plodiny. Širší záběr, pevnost a stabilita postřikové rampy a vyšší pracovní rychlosti - to jsou zásadní požadavky k řešení tohoto zadání.

Číst dál...

GreenFlowPlus

GreenFlowPlus

GreenFlowPlus je jedinečný a promyšlený systém postřiku vyvinutý ve firmě Agrifac k dosažení optimálních výsledků. Kompaktní sestava čerpadel integrovaná v co možná nejkratším postřikovém okruhu má za důsledek minimální nevyužité množství kapaliny i snadné a rychlé čištění.

Číst dál...

BalancePlus

BalancePlus - efektivní stabilizace rampy v rovinatém i kopcovitém terénu.BalancePlus - tlumiče proti bočním nárazům a aktivní nastavení výšky postřikové rampy pro efektivní dávkování.

Číst dál...

HighTechAirPlus

HighTechAirPlus

Unikátní HighTechAirPlus vyvinutý firmou Agrifac je kombinací tradiční technologie postřiku, přisávání vzduchu a míchání směsi v držáku trysek. To je ideální kombinace pro vytvoření konstantní a snadno nastavitelné velikosti kapek. 

Číst dál...

AirFlowPlus

AirFlowPlus

Agrifac představuje nový AirFlowPlus – systém podpory vzduchu. Je určen pro kultury, které potřebují podporu vzduchu při ošetření pro lepší pronikání chemického prostředku do porostu.

Číst dál...

Copyright © 2017 Gordex spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno WSO.cz