Řada MF Activa

Řada MF Activa

Od 176 do 209 k

Univerzální kombajn MF ACTIVA překvapuje bezkonkurenční efektivitou a nízkými provozními náklady. Tyto typy jsou zaměřeny na vlastníky a vedoucí malých až středně velkých farem v zemědělských oblastech. Se svou bohatou výbavou je MF ACTIVA vysoce výkonný stroj s komfortní obsluhou. Jeho moderní, jednoduchá technologie umožňuje nákladově efektivní a flexibilní sklizeň, čímž MF ACTIVA přináší vždy užitek.

Číst dál...

Řada MF Activa S

Řada MF Activa S

Od 243 do 276 k

Ideální řešení pro smíšené farmy: řada ACTIVA S série nabízí nekompromisní výbavu a stejně tak ve své třídě i vysoký stupeň ovládání a jízdní komfort.

Číst dál...

Řada MF Beta

Řada MF Beta

Od 276 do 360 k

Díky nízkým provozním nákladům, nízké spotřebě paliva a snadné údržbě, jsou kombajny řady MF BETA a MF BETA ParaLevel ideální pro střední a velké farmy.

Číst dál...

Řada MF Centora

Řada MF Centora

Od 379 do 404 k

Jako jediný zástupce osmivytřásadlové technologie na trhu patří MF Centora  se svojí vysokou průchodností a vynikající kvalitou slámy k nejvýkonnějším kombajnům s tangenciálním mláticím ústrojím v zemědělské technice.

Číst dál...

Řada MF Delta

Řada MF Delta

Výkon 496 k

Budoucnost zemědělství – hybrid od Massey Ferguson

Hybridní kombajn MF Delta, který kombinuje tradiční technologii s rotorem, splňuje požadavky velkých farem a podnikatelů na sklizeň. Toho dosahuje s řadou nových funkcí, které nejen zvýší komfort obsluhy a snadné ovládání, ale také zvýšit kapacitu a výkon.

Číst dál...

Copyright © 2017 Gordex spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno WSO.cz