Traktorové návěsy BIG

Traktorové návěsy BIG

Traktorové návěsy s jedno či vícestranným sklápěním. Návěsy s technicky přípustnou hmotností od 2,8 do 33 tun.

Traktorové návěsy řady BIG a MIG jsou vyráběny společností WTC Písečná a jsou oblíbené zejména díky robustní konstrukci a kvalitnímu a poctivému dílenskému zpracování. Pro výrobu návěsů je využíváno výhradně dostatečně předimenzovaných kvalitních komponentů, optimálních pro dlouhodobou zátěž v zemědělských, stavebních a komunálních provozech.

Číst dál...

Nosiče kontejnerů Portýr

Nosiče kontejnerů Portýr

Traktorové nosiče kontejnerů určené primárně k manipulaci kontejnerů a kontejnerových nástaveb

Nosiče kontejnerů řady PORTÝR jsou určeny primárně k přepravě a manipulaci kontejnerů či kontejnerových nástaveb a nejen provozně představují velmi zajímavé řešení. Nosiče kontejnerů využívají nejčastěji obecní či městské úřady, technické služby či subjekty zajišťující komunální služby, stavební firmy, zemědělské provozy a větší společnosti s vnitropodnikovou dopravou postavenou na kontejnerech.

Číst dál...

Přepravníky zvířat Pardál

Přepravníky zvířat Pardál

Traktorové nosiče kontejnerů určené primárně k manipulaci kontejnerů a kontejnerových nástaveb.

Traktorový přepravník zvířat PARDÁL 7,5 disponuje zcela rovnou ložnou plochou s délkou 7,5 m (celková délka vozu je 9,5 m), přičemž interier vozu tvoří 3 oddělení se dvěma mezibrankami (počet a umístění mezibranek je variablilní a odvíjí se od přání zákazníka).

Číst dál...

Vozy na přepravu balíků PLT

Vozy na přepravu balíků PLT

Valníky řady PLT o nosnostech od 5 do 22 tun jsou primárně určeny na přepravu balíků.

Plošinové traktorové valníky řady PLT definuje masivní ocelová konstrukce odolná proti kroucení a ohybu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Číst dál...

Copyright © 2017 Gordex spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno WSO.cz